REGULAMIN POBYTU
NOCLEGI POD ŚWIERKIEM

 1. Doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu o godz. 16:00 i kończy się o godz. 11:00 ostatniego dnia pobytu.
 2. Płatność za pobyt z góry w przypadku skrócenia pobytu może podlegać zwrotowi po uzgodnieniu z właścicielem obiektu noclegowego.
 3. W obiekcie akceptujemy zwierzęta tylko po wcześniejszym zgłoszeniu i uzgodnieniu z właścicielem obiektu.
 4. W obiekcie / pokojach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Palenie jest dozwolone na balkonach i na zewnątrz domu.
 5. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 6:00 rano.
 6. Goście obiektu ponoszą odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone w pokojach. Szkoda oznacza zarówno zniszczenie lub uszkodzenie elementów wyposażenia pokoju jak i ich utratę.
 7. W przypadku powstania szkody podczas pobytu, Gość jest zobowiązany do pokrycia kosztów jej naprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami odszkodowania za szkody wyrządzone, np. uszkodzone wyposażenie, sprzęt RTV / AGD hotelarz może dochodzić na tzw. zasadach ogólnych określonych w kodeksie cywilnym. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice.
 8. Gość powinien zawiadomić właściciela o wystąpieniu szkody lub też o jej stwierdzeniu.
 9. Goście zobowiązani są przechowywać klucz do pokoju z należytą starannością. W przypadku jego utraty Goście zostaną obciążeni kosztami w wysokości 20 zł.
 10. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia pojazdu należącego do Gościa, jak również za rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach.
 11. Goście zobowiązują się wykorzystywać obiekt jedynie do celów mieszkalnych – zabrania się organizowania imprez w obiekcie.
 12. Goście proszeni są o utrzymanie czystości w wynajmowanych pokojach.
 13. W przypadku, gdy Gość w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie przyjętych norm współżycia między ludźmi, właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Gościowi pobytu i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres.

Korzystanie z usług obiektu NOCLEGI POD ŚWIERKIEM stanowi akceptację niniejszego regulamniu.

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy ponownie.

NOCLEGI „POD ŚWIERKIEM”
WOLA BARANOWSKA
UL. KS. MASTALERZA 36